poniedziałek, 29 kwietnia 2013

FASHION WEEK!

Witam!
Zamieszczam dziś krótkie sprawozdanie z Fashion Week Poland ed.'8 / 17-21.04.2013.  
na który pojechałam z Wero i znajomymi ze studiów.  

Na miejscu można było zobaczyć mnie w mojej typowej stylizacji i makijażu, który był bardzo 

miło i sympatycznie odbierany przez ludzi naokoło, co bardzo mnie cieszyło :) !Przybyłam dopiero w piątek, więc niestety nie udało mi się zobaczyć wszystkich pokazów. 
Najbardziej spodobały mi się elegancka kolekcja Mohito oraz ciekawe kolekcje męskie
Ptaszek oraz Norman.
Bardzo dobrze się bawiłam na dynamicznym pokazie Shabatin. Kolekcja Natalii Jaroszewskiej, pokazana w sobotni wieczór, wyjątkowo cieszyła moje oczy.
Niestety, nie posiadam zbyt wielu dobrych zdjęć z pokazów ale bez problemu znajdziecie
wszystko w internecie.

Ptaszek
Norman

Poza uważnym oglądaniem pokazów, miło spędzałam czas ze znajomymi w Show Roomie i nie tylko.                         
Myślę, że na kolejny Fashion Week przygotuje się nieco bardziej profesjonalnie, na tym może mało pracowałam, ale za to wybawiłam się niesamowicie i wróciłam bardzo szczęśliwa!

Oto rzeczy które dostałam bądź kupiłam na miejscu:

4 komentarze:

 1. Ale Ci zazdroszczę! Mam nadzieję,że następnym razem uda mi się załapać :3 Ten koci fake plug to mistrzostwo! Btw czy na jednym zdjęciu dobrze widzę pana z Abstrachuje? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ah dzięki wielkie :) Heheh tak to on! ;p

   Usuń
 2. wow, świetnie wyglądałaś! jesteś moim ubraniowym guru ♥ btw z tego co widzę, to często zamawiasz ciuchy z ebaya... zamawiałaś może coś z azji? widziałam wiele fajnych rzeczy u azjatyckich sprzedawców ale trochę się boję, że te niskie ceny mają jakiś haczyk (np. jakość produktów...) co o tym sądzisz? masz może jakichś ulubionych sprzedawców, których mogłabyś polecić? pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ow dziękuje bardzo ! <33
   Azjatyccy sprzedawcy nie są źli, często wręcz przeciwnie gdyż są bardzo szybcy i skrupulatni. Jak coś zamawiasz to zawsze pacz trochę na opinie jakie mają wystawione, jeśli są b. dobre to niema się czego bać!
   Trudno mi tu kogoś polecić bo ja zazwyczaj szukam konkretnych rzeczy u jakiś tam sprzedawców ale na blogu nieraz pisałam o różnych sklepach.

   Usuń